Zjednoczone Kręgi

SŁAWA ZJEDNOCZONE KRĘGI!

Ogłoszenie

TRWAJĄ REFORMY W NASZYCH KRĘGACH

#1 2007-10-02 19:52:01

avan

Wędrowiec

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1

Idea forum

Witam, stalem sie dzisiaj czescia sojuszu wiec w pierwszej kolejnosci odwiedzilem "oslawione" (bo wszedzie sie o nim mowi ;P) forum. Ekhm... Nieprzesadzajac przezylem d e l i k a t n e rozczarowanie... Zdalem sobie sprawe dlaczego na kazdym kroku nawoluje sie do korzystania z niego %-)
I choc moge sie mylic, ograniczanie rozmow na forum JEDYNIE do spraw zwiazanych z sojuszem typu: "przyslijcie defa","fajny najazd byl", "skladk ne ambasade" etc. nie sprzyja jego rozwojowi...
Moze powinniscie sie zastanowic czy nie wprowadzic tu mozliwosci swobodnej (i nie mowie tu o hydeparku), off-topicowej, kurtuazynej rozmowy? W koncu zawsze to gdy kogos lubisz moze skutkowac wiekszym solidaryzowaniem sie z taka osoba w grze czyli LEPSZA WSPOLPRACA.
Moze poza watkami trawianowymi poruszac jakies inne, chocby trywialne watki byle tylko lepiej sie poznac, skonsolidowac wewnatrz sojuszu.
Wg mnie taka jest idea forum...

Moze w miare mozliwosci wypowiedzcie sie w tym temacie - zawsze to kilka dodatkowych postow %-)))

Offline

 

#2 2007-10-03 09:52:16

augustus

Kadet

Zarejestrowany: 2007-07-06
Posty: 50

Re: Idea forum

masz racje zanim powstały zk istniał m in. sojusz EM w którym i ja byłem na forum sojuszu można było sie poznać choć trochę ale żeby to działało to musi być ktoś komu się będzie chciało to w jakiś sposób prowadzić ,
gdzieś zatraciły się w "bitewnym szale" wzajemne relacje naszych współplemieńców, a może z ogólnego forum gdzie wśród zgiełku różnych wiadomości  trudno sie odnalesc ludziom ich wzajemne relacje przeniosły sie na prywatne rozmowy roznoszone np za pośrednictwem "kanarków"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo wrocław torby papierowe z nadrukiem busy Kiel