Zjednoczone Kręgi

SŁAWA ZJEDNOCZONE KRĘGI!

Ogłoszenie

TRWAJĄ REFORMY W NASZYCH KRĘGACH

#1 2007-08-10 11:57:35

Mirosllaw

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 66

Reforma Terytorialna

Taki list wysłałem do wszystkich dyplomatów sojuszy wchodzących w skład ZK

-----------------------------------------------------------------------------------
Sława Wam Dzielni Wojowie i Wojowniczki a i wam ludu spokojny i pracujący miast i wsi:))

Jak że ZK było moim pomysłem czuje się odpowiedzialny trochę za jego funkcjonowanie. Bolą mnie niektóre rzeczy. Przede wszystkim odległości jakie występują w obszarze jednego sojuszu i nakładanie się na siebie terytorialne poszczególnych ZK. W związku z tym zadałem sobie trud i spisałem wszystkich naszych [ wyszło ponad 280 ludzi ] i stworzyłem w Realu mapę wszystkich ZK. To co ujrzały me oczy było straszne. Nie da się skutecznie działać gdy jeden gracz jest w ćwiartce ( -/- ) a drugi z tego samego sojuszu (+/+). Co gorsza obok jednego i drugiego są inne sojusze ZK w strukturach których znacznie lepiej by oboje funkcjonowali. W związku z powyższym postanowiłem zaproponować kolejną reformę w naszych Kręgach. Tym razem Terytorialną. Sensem istnienia Kręgów jest wzajemna pomoc militarna i gospodarcza, ciężko jednak toczyć wojny na odległości 18 h. Oczywiście w przypadku globalnego konfliktu to nieuniknione. Na razie jednak mamy do czynienia z wojnami granicznymi które po mojej reformie powinny być skuteczniejsze bo poprawi się komunikacja pomiędzy członkami konkretnego ZK i będą mieli po prostu blisko do wspólnych wrogów. Główny zarys podziału już mam ale do ostatecznego kroku potrzebna mi jest zgoda Was wszystkich i Wasza pomoc. Niezbędna mi informacja w której osadzie każdego ZK jest Ambasada danego sojuszu wokół której skupiało by się jego centrum i ilu członków jest w stanie przyjąć { poziom ambasady x 3 }. Ja zajmę się resztą i konsultować dalej będę już wszystko indywidualnie z konkretnym ZK.
Uprzedzam iż to dopiero drugi krok na długiej drodze do stania się wielkim sojuszem sojuszy ZK

PROSZĘ RÓWNIEŻ o wzmożenie aktywności na forum.

Sprawa jest pilna więc proszę o rychłą i konkretną odpowiedź na pytania :
a) czy zgadzacie się na podział terytorialny aby nam było do siebie bliżej?
b) w której osadzie i na jakim poziomie macie ambasady?

SŁAWA ZJEDNOCZONE KRĘGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mirosllaw z ZK-P ( ambasador )

Wiadomość tę otrzymują :
gaall z ZK-MILL [dawniej i podczas spisywania zk – n1}
marcineczek z ZK-NYSA
Marek Aurelisz z ZK-BA
Jarus z ZK-BLACK
milanista1988 z ZK-REDD
Elvendwarf z ZK-Pn
Kristof z ZK-N
kolavi z ZK-AK

czy któryś ZK pominąłem?

----------------------------------------------------------------------------------------------

15.08.2007

Witajcie (To będzie długi list :-D )

Wielką reformę terytorialna czas zacząć !!!

Jak zapowiadałem wcześniej zająłem się porządkowaniem granic naszych Kręgów. Trud to był niemały więc proszę nie ignorować mych wytycznych bo nie po to męczyłem się ładnych parędziesiąt godzin żeby ktoś teraz miał to w d.... . Oczywiście ZK to twór o strukturze czysto demokratycznej i jeśli ktoś nie będzie chciał się dostosować to doskonale go rozumiem, niemniej jednak proszę zwrócić uwagę iż czyniłem tę reformę z myślą o rozwoju naszego sojuszu i w trosce o jego bezpieczeństwo. Podobnież zresztą jak kolejne ( mam nadzieje mniej pracochłonne ) reformy które zamierzam przeprowadzić. No ale do rzeczy. Jak już pisałem po stworzeniu naszego wielkiego spisu i umieszczeniu go w realu na mapie dokonałem podziału nasz na bliskie nam sojusze. Niniejsze wytyczne dotyczą głównie ambasadorów bo to oni muszą zaprosić podanych tu graczy w szeregi swego ZK ale mam nadzieje, iż wiadomość ta dotrze do wszystkich, bo dobrze jest jak wszyscy wiedzą o co chodzi. Kolejno podam Sojusz – Ambasadora i ludzi których ma zaprosić. Proszę jednak nikogo z sojuszu nie wyrzucać, przejścia maja być w miarę płynne aby nikt nie pozostał nawet przez chwile bez sojuszu. Dlatego proszę wymienionych w tym poście graczy o zaglądanie do ambasad w swych osadach celem podjęcia zaproszenia i zwolnienia miejsce w swym starym sojuszu dla nowych ( jeżących bliżej siebie ) ludzi.
Wiem że są wakacje i wielu ludzi może mieć obecnie jedynie siterów zatem reforma ta może się nieco przeciągnąć ale tych którzy mogą proszę o rychłe działanie.

ZATEM DO DZIEŁA!!!!!!!!!!

ZK-P - Mirosllaw
Zaprasza:

Marthi
Krisss

Domara

SHEMP

Bolek Chrobry

Wicia master

GRISZA1

luki1976


kolavi

ulpu

lablu

konik-i-krowka


ZK-N – Kristof
Zaprasza:

rafi17

BarLot

El Raszino

    gaall

Frytas

Einar

drootu

czarownicamagda

kaw-dun

dawcio

ndamian997

grubass14

mediolańczyk

MILANISTA

Thandruil


ZK-BA – a_malutka
Zaprasza:

Sigrid_a

latisimusdorsi

mebel23

JK67

Shrek7

wert24

vulture5

KK88

pestka77

sztaplakowy

martuniaaaaa

Odokar

anglee


ZK- Black – Jarus
Zaprasza:

cerowa

fruzia2130

salamander

dufusex

nesta88

blankensee

wielkidaniel

lichacz

Gladiatorr

Darkus


natala137


karlos2020

attylla

marceli

Sankai

strzyziu


ZK-Pn – Elvendwarf
Zaprasza:

XYZ

Szajba

Gruby15p

Kappito

JK66

Wiewior

sulikowo

OLISA

czarna strona

Markus_1

Matadoor

Nares

marcin82

Juli-Kle

Liquid Force

wojtek2

Maciejow

georg

ŁOSIEK


ZK-MILL – Mebel22 ( sojusz ten składa się z ludzi z ćwiartki (-\+) i (+\+) czyli takich co nigdzie nie maja blisko ale skoro juz ktoś ich zaprosił niechaj pozostaną.

Zaproszonymi są:

bottom69

GaBa

mao231

mariusz.k.91

anusia100

Maximus

Krówka

angel0000

ishar al naate

robzy2

aneczka


ZK-NYSA – marcineczeczek ( tu niestety mamy dość duży rozłam i tak sojusz ten przejmuje całą ćwiartkę (-/-) – pozostali jego członkowie z ćwiartki (+/-) zostaną zaproszeni do kolejnego sojuszu )

Zaprasza się więc:


IL_gata

PRZEMOLK

szymon2000ruda


ZK-REDD -  Fuggi2 ( tu swoje miejsce znajdzie część nysy z ćwiartki +/- i inni w poblizu ambasady tego sojuszu )

szkrab

denvr

sariss

tomzaba

kornell

Hypno

El Diablo

LORD RUBIN

olciak

Dyzjak

Dragon70

komarek3

Andee

szylewa

Kurdebele

julik84

mc_cortt

Konrad_Stachman

plootto

Sir Wiliam

Laki666

aliensk8

Cornatti

argento

kuba1324

manki

iskra91

świstak1


WhiteAurochs

Cron

mapet

Jar

justynaaaaa

syriusz

rokko

ka80

kaiooken

Evelien1

Dragonit

Caezar

braindead


Wsio.....

Jak zauważyliście nasza akademia przestała istnieć bo niestety nikt nie stosował się do przepisu że w ZK mają być ludzie powyżej 350 popa a ci poniżej mieli trafić do ZK-AK.  Skoro coś nie działa to trzeba to usunąć. Sława więc rektorowi i jego uczniom – otrzymują błyskawiczny awans

Od teraz każdy z ZK ma obowiązek stale się rozrastać ale w okolicy swojej jurysdykcji, jeżeli zwróci się do niego ktoś z terenów bliżej innego ZK winien on skierować kandydata do owego sojuszu do którego ma bliżej. ( mam nadzieje że to zrozumiałe )
W celu lepszego zorientowania się polecam tego linka

http://travianmap.nl/index.php

dla ułatwienia podaje co należy wpisać w okienku „sojusz”

ZK-P, ZK-N, ZK-BLACK, ZK- MILL, ZK-BA, ZK-REDD, ZK-Pn, ZK NYSA


Wysyłam tę wiadomość do ambasadorów i dyplomatów z prośbą o rozesłanie po swoim sojuszu za pomocą [ally] do wszystkich jego członków.

SŁAWA ZJEDNOCZONE KRĘGI

Ps. Już wkrótce reforma administracyjna ))))

List ten wysłano ( z prośbą o rozesłanie ) do:

Ambasadorzy:
mebel22
marcineczek
a_malutka
Jarus
Fuggi2
Elvendwarf
Kristof

Oraz:
DmDm
gaall
milanista1988
Marek Aurelisz
El Diablo
Kanibalka
agnikkurk

Offline

 

#2 2007-08-19 07:48:30

Mirosllaw

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 66

Re: Reforma Terytorialna

Sława wam Kręgi moje

*(jak zwykle proszę o rozesłanie tej wiadomości po swoich sojuszach )

Widzę iż moja reforma Terytorialna niezbyt wam przypadła do gustu ( nie wiem kompletnie dlaczego) lub nie kwapicie się z jej wdrażaniem w swoich sojuszach. Mocno Was proszę przemyślcie całą sprawę raz jeszcze. Wiem iż rozdzielam kupli czy nawet rodziny ale przecież stanowimy jeden sojusz, mamy jedno forum i jeden cel – ochrona i współpraca - . Jak można pomagać sobie na wzajem gdy kupel ( nawet z reala ) leży o 16 godzin drogi od Ciebie. Jak postawisz mu defa. Jak on powie innym z ZK- ... którzy lezą stosunkowo bliżej iż tego defa potrzebuje? Jeżeli nie chcecie tak dokładnej reformy można ją zmiękczyć do tych którzy są naprawdę daleko od centrów swoich sojuszy a blisko mają do innych ZK. Zrozumcie że to dla naszego wspólnego dobra.
Proszę więc o to by każdy z ZK zaprosił w swej ambasadzie ludzi z listy jaka wam niedawno wysłałem. To czy konkretna osoba się przeniesie będzie zależeć od niej samej.
Przypominam iż aby się przenieść do innego ZK należy w swojej ambasadzie wystąpić z obecnego sojuszu po czym ponownie wejść do ambasady gdzie powinno znajdować się zaproszenie do konkretnego innego ZK.
Zachęcam wszystkich do zmiany ( co ja więcej mogę jak tylko zachęcać hihihi ) 

Przypominam adres http gdzie możecia zobaczyć nasze pozycje
http://travianmap.nl/index.php
dla ułatwienia podaje co należy wpisać w okienku „sojusz”
ZK-P, ZK-N, ZK-BLACK, ZK- MILL, ZK-BA, ZK-REDD, ZK-Pn, ZK NYSA

P.S. to tylko do władz sojuszowych – mam w planach kolejna reformę, tym razem administracyjną. Chodzi o wprowadzenie jednolitego opisu na stronie sojuszowej każdego ZK oraz przyjęcie jednej stanicy ( godła ) ZK. Można też przyjąć jednakowe nazwy stanowisk w każdym ZK. Proszę dajcie odpowiedź dziś bo siedzę 16 h w robocie przed kompem i mogę taki opis strzelić na bazie każdego z waszych opisów ( taki mix) jeszcze dzisiaj. W opisie znaleźli by się również nasi główni wrogowie ( bo pamiętajcie o tym iż jeśli jeden ZK toczy wojnę wszystkie mu ja wypowiadają )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo wrocław torby papierowe z nadrukiem busy Kiel