Zjednoczone Kręgi

SŁAWA ZJEDNOCZONE KRĘGI!

Ogłoszenie

TRWAJĄ REFORMY W NASZYCH KRĘGACH

#1 2007-09-06 00:48:58

janek2010

Moderator

332814
Call me!
Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 202

zlepek leni i obiboków

Chciałem poinformować szanowny sojusz, ze obserwowałem parę dni dolne osady sojuszu i stwierdzam ze
1. brak jakich kolwiek popraw w rozbudowie osad
2. zaden członek tych osad nie raczył się zameldować na forum
3.wojska u nich tyle co kot napłakał zadnego deffa
4. brak udziału w sprawach sojuszu
te punkty dobitnie świadczą ze to zlepek leni i obiboków którzy schowali sie pod skrzydła sojuszu zeby bezpiecznie sobie pierdzieć.PROSZĘ O SPRAWNE ZBADANIE SPRAWY!.Ja osobiscie wolę zeby sojusz był mniejszy ale kazdy był pod ręką i  na bieząco ze sprawami sojuszu


                                                                                                       Janek2009

Offline

 

#2 2007-09-06 09:44:50

Hakon

Tubylec

1828898
Zarejestrowany: 2007-07-06
Posty: 22

Re: zlepek leni i obiboków

Zgadzam się z przedmówcą. Jeszcze niedawno pojawił sie post z narzekaniem, iż jest mnóstwo ludzi konkretnych, którzy chcieliby znaleźć się w naszym sojuszu, ale nie ma dla nich miejsca. Podejrzewam, że miejsce by się znalazło, po zweryfikowaniu przydatności niektórych członków ZK-P. Pomijam już fakt, iż dla przykładu w tej chwili mamy dwie czerwone kropy w sojuszu...

Offline

 

#3 2007-09-06 12:55:41

drago150

Wędrowiec

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 13

Re: zlepek leni i obiboków

witam, ja tez uważamże trzeba przeprowadzac weryfikacje, sojusz to nie jest przechowlnia żeby sie rozbudować i nie myśleć o całości.

Offline

 

#4 2007-09-06 13:18:35

augustus

Kadet

Zarejestrowany: 2007-07-06
Posty: 50

Re: zlepek leni i obiboków

nie patrzyłem na rozwój tych osad, teraz zrobiłem mały przegląd , są takie które są atakowane i to na pewno powstrzymuje ich rozwój, są takie  co małe ale mają sporo woja i nie dają sobie w kaszę dmuchac , ale są i takie co nikt ich nie atakuje i sa małe. Albo zaniedbały rozbudowe surki a budują pałace, albo nie chce im się grać , trzeba im się lepiej przyjżec i wyciągnać wnioski

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pledytor zdjęć online materace hilding materace janpol